Yhteystiedot

 

Puheenjohtaja

Matti Hannuksela
matti.hannuksela@grifkfotboll.fi
050 553 2792

 

Valmennuspäällikkö

Arto Tuohisto-Kokko
arto@grifkfotboll.fi
050 545 8972

Tyttöjoukkueiden

valmennusvastaava

Johanna Tiinus
johanna@grifkfotboll.fi
044 554 6654

 

Seurakoordinaattori

Pipsa Manninen
pipsa@grifkfotboll.fi
040 716 8444

Edustusjoukkueen vastaava

Petter Meyer
petter.meyer@grifkfotboll.fi
040 835 8289

Hallimestari

Ville Hackman
hallimestari@grifkfotboll.fi
045 895 7575

GrIFK Fotboll rf

Postiosoite: PL 66 02701 Kauniainen

Ly 1888401-9
Aktia FI69 4055 0010 0283 36

Grankulla IFK representationsfotboll rf

Kavallvägen 27 b, 02700 Grankulla

Ly 2093771-4
Aktia FI64 4055 2920 1242 62

Seuran hallitus

Matti Hannuksela
hallituksen puheenjohtaja
matti@grifkfotboll.fi
050 553 2792

Tomi Rauste
hallituksen varapuheenjohtaja
tomi.rauste@grifkfotboll.fi

Petter Meyer, hallituksen jäsen, edustusjoukkueen edustaja
Rickard Kallis, hallituksen jäsen
Timo Vuori, hallituksen jäsen
Stefan Palmgren, hallituksen jäsen
Tiina Vesterinen, hallituksen jäsen
Wilhelm Lundén, hallituksen jäsen

Hallituksen jäsenten sähköposti on muotoa etunimi.sukunimi@grifkfotboll.fi