Yhteystiedot

Puheenjohtaja


Matti Hannuksela
matti.hannuksela@grifkfotboll.fi
050 553 2792

Valmennuspäällikkö



Arto Tuohisto-Kokko
arto@grifkfotboll.fi
050 545 8972

Seurakoordinaattori


Pipsa Manninen (31.10.2021 asti)
pipsa@grifkfotboll.fi

Ulla Ikonen (1.10.2021 alkaen)
ulla.ikonen@grifkfotboll.fi
044 346 6696

viestintä ja markkinointi


Johanna Tiinus
johanna@grifkfotboll.fi
044 554 6654

Edustusjoukkue

Petter Meyer
petter.meyer@suhk.fi

Hallimestari

Ville Hackman
hallimestari@grifkfotboll.fi
045 895 7575

Junioripäällikkö

Daniel Stevens
daniel.stevens@grifktoboll.fi
045 645 1305

ict-vastaava
ict-tuki

Mika Putula
mika.putula@grifkfotboll.fi

GrIFK Fotboll rf

Postiosoite: PL 66 02701 Kauniainen

Ly 1888401-9
Aktia FI69 4055 0010 0283 36

Grankulla IFK representationsfotboll rf

Kavallvägen 27 b, 02700 Grankulla

Ly 2093771-4
Aktia FI64 4055 2920 1242 62

Seuran hallitus

Matti Hannuksela
hallituksen puheenjohtaja
matti@grifkfotboll.fi

Tomi Rauste
hallituksen varapuheenjohtaja
tomi.rauste@grifkfotboll.fi

Petter Meyer, hallituksen jäsen, edustusjoukkueen edustaja
Rickard Kallis, hallituksen jäsen
Timo Vuori, hallituksen jäsen
Stefan Palmgren, hallituksen jäsen
Tiina Vesterinen, hallituksen jäsen
Wilhelm Lundén, hallituksen jäsen

Hallituksen jäsenten sähköposti on muotoa etunimi.sukunimi@grifkfotboll.fi 

hallitus@grifkfotboll.fi