Tapahtumat 2011

GrIFK Tapahtumat 2011 - Evenemang 2011

Kevään 2011 tapahtumia:

Helmikuu:

03.02 To klo 17.30-18.30 GrIFK 2003-2004 taitokoulun torstaiharjoitus alkaa

17.02 To Taitokoulujen pelitapahtuma-01 ja -00 ikäluokat Laaksolahti klo 12-16 

Maaliskuu:

04.03 pe 98-kykykoulujen pelitapahtuma Laaksolahti 9-16

15.3 ti 99-kykykoulujen pelitapahtuma Laaksolahti 9-16

17.03 to Jojo-ilta kansalaisopisto Petrassa klo 18.30-21.00

21.03 ma GrIFK-06 ikäluokka aloittaa toimintansa klo 17.30-18.30 tekonurmi

30.03 Pelisääntokeskustelut palautus piirille!

Huhtikuu:

01-03.04 D-koulutus Kauniainen pe-su Taidonopetus ja Maalivahti-harjoittelu; 16 henkilöa

05.04 ja 07.04 klo 9-12 "Kaikki pelissä"-päiväkotitapahtumat tekonurmella 

06.04 ke GrIFK joukkuekuvaus keskuskentällä:

09.04 la klo 9.30-11.30 Eurofutis-tapahtuma 2005-2003 + tytöt 00-05

14.04 to klo 18.30-21.00 Valmentaja-ilta kansalaisopisto Petrassa

14.04 to Taitokoulujen pelitapahtuma Gr-01 ja Gr-00 ikäluokat Laaksolahti klo 12-16 

16-17.04 klo 9-15 GrIFK Kevään Futisleiri tekonurmi 2006-1999 

Toukokuu:

08.05 su klo 18.30 GrIFK-Futura; 2.div keskuskenttä nurmi (edarin kauden ensimmäinen kotipeli)

18.05 ke klo 18.30 GrIFK-Pallohonka; 2.div keskuskenttä nurmi 2.DIV OTTELUOHJELMA 

21.05 la klo 16.00 GrIFK - Kiffen, 2.div keskuskenttä nurmi

20-22.05 D-koulutus Kauniainen pe-su Pelikäsitys ja Maalivahti-harjoittelu; 16 henkilöa

29.5 su klo 09-12.00 GrIFK Taitokisapäivä tekonurmi

27-29.5 Valtakunnallinen Your Move-tapahtuma: D13 GrIFK-98 osallistuu kykykouluturnaukseen

Kesäkuu:

5.6 su 18.30 GrIFK-MP; 2.div keskuskenttä nurmi

06-10.06 GrIFK kesän Jalkapalloleiri 2006-1999 ikäluokat

15.06 ke klo 18.30 GrIFK-Klubi-04; 2.div keskuskenttä nurmi

22.06 ke klo 18.30 GrIFK-Atlantis; 2.div keskuskenttä nurmi

03.07 su klo 18.30 GrIFK-Kotkan TP; 2.div keskuskenttä nurmi

Syksy 2011

8-10.08 klo 9-15 GrIFK Taitokoululeiri (kts.kykykoulu)

11.9 su klo 9-13 GrIFK Taitokisat tekonurmi

19-21.9 Taitokisakoulu Laaksolahti, ilmoittautuminen heinäkuussa

01.10 GrIFK - Gnistan klo 15.00 keskuskenttä

04.10 tiistaina GrIFK E-VALMENTAJAKOULUTUS keskuskenttä klo 18-21 Ilmoittautuminen: Kaikki Gr-06, GrIFK valmentaja-akatemia ja muut uudet valmentajat tervetuloa!

6-9.10 Uudenmaan piirin Taitokisat Laaksolahti

22.10 la klo 12.00-16 GrIFK Eurofutis-tapahtuma 2006-2004 + tytöt 00-06

23.10 su GrIFK junioreiden päättäjäiset klo 11.30-15.00 Kasavuoren koululla

klo 11.30-13.00 F5-E10 2001-2006

klo 13.30-15.00 F11-A-jun 2000-1992

29.10 la GrIFK Gaala klo 18.00 Kasavuoren koululla

28-30.10 pe-su GrIFK D-koulutus D1 taidonopetus ja D2 taitavuus

10.11 to Jojo-koulutus

25-27.11 pe-su GrIFK D-koulutus D3 Pelikäsitys ja D4 Maalivahti-harjoittelu

08.12 E10-E11 Tytöt taitokoulujen pelipäivä klo 12-16 Laaksolahti

09.12 E10-E11 Pojat taitokoulujen pelipäivä klo 12-16 Laaksolahti

 

Vuoden poikapelaaja 2011 Samuel Langhoff, A-jun
Vuoden tyttöpelaaja 2011 Nana Yang, Gr-01
Vuoden maalivahti 2011   Martti Puolakainen; A-jun
Vuoden valmentaja 2011 Pasi Kaukojärvi, Gr-98
Vuoden joukkue 2011   GrIFK-2000
Vuoden joukkueenjohtaja 2011 Henrik Langhoff, A-jun

 

11.05.2011