Yhteystiedot

PUHEENJOHTAJA
Hannuksela_Matti


Matti Hannuksela
matti.hannuksela@grifkfotboll.fi
050 553 2792

Viestintä ja markkinointi (toiminnanjohtaja alk. 1.1.2022)
Johanna_GrIFK_100219_HL_0418


Johanna Tiinus
johanna@grifkfotboll.fi
044 554 6654

VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ
Arto


Arto Tuohisto-Kokko
arto@grifkfotboll.fi
050 545 8972

SEURAKOORDINAATTORI
Ulla Ikonen


Ulla Ikonen
ulla.ikonen@grifkfotboll.fi
044 346 6696

junioripäällikkö
Stevens_Daniel


Daniel Stevens
daniel.stevens@grifktoboll.fi
045 645 1305

hallimestari
Ville_GrIFK_100219_HL_0033

 

Ville Hackman
hallimestari@grifkfotboll.fi
045 895 7575

EDUSTUSJOUKKUEEN MANAGERI
Petter Meyer
ict-vastaava

Mika Putula
mika.putula@grifkfotboll.fi

GrIFK Fotboll rf

Postiosoite: PL 66 02701 Kauniainen

Ly 1888401-9
Aktia FI69 4055 0010 0283 36

Grankulla IFK representationsfotboll rf

Kavallvägen 27 b, 02700 Grankulla

Ly 2093771-4
Aktia FI64 4055 2920 1242 62

Seuran hallitus

Matti Hannuksela
hallituksen puheenjohtaja
matti.hannuksela@grifkfotboll.fi

Tomi Rauste
hallituksen varapuheenjohtaja
tomi.rauste@grifkfotboll.fi

Petter Meyer, hallituksen jäsen, edustusjoukkueen edustaja
Rickard Kallis, hallituksen jäsen
Stefan Palmgren, hallituksen jäsen
Wilhelm Lundén, hallituksen jäsen
Markku Puolanne, hallituksen jäsen
Miia Kähärä, hallituksen jäsen

Hallituksen jäsenten sähköposti on muotoa etunimi.sukunimi@grifkfotboll.fi 

hallitus@grifkfotboll.fi