Erotuomareita ja pelinohjaajia

Erotuomarien, apuvalmentajien ja pelinohjaajien yhteystietoja esim.

  • Harjoitusotteluihin

  • Espoonliigaan ja Leikkimaailman peleihin F8-E11

  • apuvalmentajiksi

Palloliiton erotuomareita:

  • Kim Lehto, 0400 891 222

  • Tommi Jokela, 050 501 0755

  • Abdi Haji, 046-5956270

  • Sadri Mehmet, 045-6159077

Pelinohjaajia ja apuvalmentajia

  • Mats Lehto, 0400 479 828

  • Kusse Bajgora, 044-5851136

  • Leevi Lokio, 040-057086

  • Samuel Langhoff, 040-7351919

  • Eetu Julin, 045-1378119; eepoju@gmail.com

  • Mikko Laurila, 0440980077, mikko.laurila444@gmail.com

  • Santeri Jokila, 040-7021439

Muista tarkistaa erotuomarilta ikäluokkaan sopiva/riittävä luokitus ja kokemus.

Palkkiot Espoon Erotuomarikerhon suositusten tai sopimuksen mukaan. Sovi palkkiomaksusta suoraan erotuomarin tai pelinohjaajan kanssa.

Uudet peliohjaajat 18.3.2017 koulutuksesta

GrIFK pelinohjaajakurssi 18.3.2017 uudet pelinohjaajat   
Nimi / Namn Puhelin / TelefonSähköposti / Email 
Melis Asyrankulov 0400535092melisaidarali7@gmail.com 
Santeri Jokila 040-7021439timo.jokila@gasum.fi 
Matias Heiskanen 0401634748matias.heiskanen@unelmakoulu.fi 
Elis Virtakangas 0400999733susanna.virtakangas@hotmail.com 
Ville-Veikko Mäntylä 045-2751778Vilkko.mantyla@gmail.com 
Niko Saraste 0404131830niko.saraste@gmail.com 
Thanawat mingrod 0456785080Fug.mingrod@gmail.com 
Manu Hietanen 0469428540manu.hietanen27@gmail.com 
William Nyström 0407075365Susanna.nystrom@nokia.com 
Benjamin Engman 044 9752 150Benjamin.engman@hotmail.fi 
Matias Mäkilaakso 0449745905matiasmakilaakso@hotmail.com 
Oliver Näätänen +358445244432oliver.naatanen@gmail.com 
Viktor Sandbacka 0440232014viktor.sandbacka@gmail.com 
Maia Thompson +358452764755emmithompson@hotmail.com 
Topi Kilpinen 0440603029kilpinentopi@gmail.com 
Adrian Arrakoski 0405045961janos.arrakoski@nokia.com 
Ivari Hakkarainen 0409692689ivari.hakkarainen@gmail.com 
Aarni Prittinen 0458805010aarni.prittinen@gmail.com 
Rasmus Palin 0408099806jussi.palin@pp.inet.fi 
Max Halonen 0407482200 (isä Arto Halonen)a_j_halonen@yahoo.com; max.halonen@gmail.com 
Herman Bergring 044 5522229jbergring@gmail.com 
     
FC Espoo P02    
Antti Grönfors 0400433937antsa002@gmail.com 
     
EBK-GRIFK yj TC14    
Minttu AgarthTC 14-030456983409minttu.agarth@icloud.com 
Erica NymanTC 14-030407151282tomi.nyman@hus.fi 
Eerika LaineTC 14-03+358 44 9953606eerika.laine@icloud.com 
Erika.LindholmTC 14-03 erika.lindholm03@gmail.com 
Ella HokkanenTC 14-03045-3497700ellamarttaeveliina@outlook.com