Erotuomareita ja pelinohjaajia

Erotuomarien, apuvalmentajien ja pelinohjaajien yhteystietoja esim.

  • Harjoitusotteluihin

  • Espoonliigaan ja Leikkimaailman peleihin F8-E11

  • apuvalmentajiksi

Palloliiton erotuomareita:

  • Kim Lehto, 0400 891 222

  • Tommi Jokela, 050 501 0755

  • Abdi Haji, 046-5956270

  • Sadri Mehmet, 045-6159077

  • Oliver Haga, 044 211 4647

  • Emil Snellman, 0404823022, emil.snellman@eduespoo.fi


Muista tarkistaa erotuomarilta ikäluokkaan sopiva/riittävä luokitus ja kokemus.

Palkkiot Espoon Erotuomarikerhon suositusten tai sopimuksen mukaan. Sovi palkkiomaksusta suoraan erotuomarin tai pelinohjaajan kanssa.

 

GrIFK pelinohjaajat 21.08.2018   
Nimi / Namn Puhelin / TelefonSähköposti / Email 

Oona Räisänen  

Melis Asyrankulov

 

+358442094961

0400535092

oonaamalia04@gmail.com

melisaidarali7@gmail.com

 
Santeri Jokila 044 2394 226jokilasanteri@gmail.com 
Matias Heiskanen 0401634748matias.heiskanen@unelmakoulu.fi 
Elis Virtakangas 0400999733susanna.virtakangas@hotmail.com 

Ville-Veikko Mäntylä

 045-2751778Vilkko.mantyla@gmail.com 
Niko Saraste 0404131830niko.saraste@gmail.com 
Thanawat Mingrod 0456785080Fug.mingrod@gmail.com 
Manu Hietanen 0469428540manu.hietanen27@gmail.com 
William Nyström 0407075365Susanna.nystrom@nokia.com 
     
Matias Mäkilaakso 0449745905matiasmakilaakso@hotmail.com 
Oliver Näätänen +358445244432oliver.naatanen@gmail.com 
Viktor Sandbacka 0440232014viktor.sandbacka@gmail.com 
Maia Thompson +358452764755g839658@gmail.com 
Topi Kilpinen 0440603029kilpinentopi@gmail.com 
Adrian Arrakoski 0405045961janos.arrakoski@nokia.com 
Ivari Hakkarainen 0409692689ivari.hakkarainen@gmail.com 
Aarni Prittinen 0458805010aarni.prittinen@gmail.com 
Rasmus Palin 0408099806jussi.palin@pp.inet.fi 
Max Halonen 040 1380 890​ max.halonen@gmail.com 
Herman Bergring 044 5522229jbergring@gmail.com 
     
Antti Grönfors 0400433937antsa002@gmail.com 

Janne Partanen 

 0451816146jazzu02@hotmail.com 
Minttu Agarth 0456983409minttu.agarth@icloud.com 
Erica Nyman 0407151282tomi.nyman@hus.fi 
Eerika Laine 044 9953606eerika.laine@icloud.com 
Erika.Lindholm 046-6122119erika.lindholm03@gmail.com 
Ella Hokkanen 045-3497700ellamarttaeveliina@outlook.com