Joukkueet-Lagen / Ajankohtaista Nyheter

MS Excel -tiedostoGrIFK pelit syksy 2018.xlsx (155 kB)
Päivitetty 1.8.2018

GrIFK poikajoukkueet ja yhteyshenkilöt 2018

 

Joukkue Lag

Valmentaja Tränare

Puhelin Telefon

Joukkueenjohtaja Lagledare

Puhelin Telefon

E-mail

Edari     
U23Daniel Stevens Janne Anttikoski040-7721432grifkfutis01@gmail.com
A-junVesa Nuorala050-5339920Janne Anttikoski  loiri69@yahoo.ie
      
B-jun

Vesa Nuorala

050-5339920

Hans Mäntylä

050-3272746

grifkfutis01@gmail.com

-01 (B2)

Vesa Nuorala

050-5339920

Hans Mäntylä

050-3272746

grifkfutis01@gmail.com

-03 (C15)

Leif Grandell

0451322747

Jonni Arrakoski

040-4509614

jonni.arrakoski@swarco.com

-04 (C14)Miika Raki 

Susanna Nyström

0407075365

Susanna.nystrom@nokia.com
-05 (D13)Markus Kulmala050-5577651

Miia Kähärä

Robin Harms

040-5689673

050-0993346

miia@doa.fi robin.harms@oikeus.fi

Markus.kulmala@tekes.fi

-06 (D12)

Risto Kaikkonen

041-5368745

Tarja Arkio

 

tarja.arkio@hotmail.com

-07 (E11)

Leif Grandell0451322747

 

Johan Perander

Ari Niemi

 

 

johan.perander@nesteoil.com

ari.niemi@akatemia.org

-08 (E10)

Michael Warner

Jukka Siivonen

 

 

Tommi Paattakainen

050 486 3840

tommi.paattakainen@gmail.com

-09 (F9)

 

Jyri Jokinen

040-8454578

Mats Perander

 

mats.perander@gmail.com

-10 (F8)

Tommi Aaltonen

040-5819626

Jaana Lesonen

Anton Nykvist

 

040-5703801

050-5390773

 

grifk.p10@gmail.com
-11 (F7)

Johan Ehrman

Jens Sjöblom

 Pipsa Manninen040-7168444pipsa.manninen.grifkfotboll@outlook.com
-12 (F6)Vesa Seiriö040-0228288Jasmit Horkama040-0959371

jasmit@braxtonclothing.fi

vesa.seirio@gmail.com

-13 (F5)Arto Tuohisto-Kokko050-5458972Pipsa Manninen040-7168444

artuohi@hotmail.com

 pipsa.manninen.grifkfotboll@outlook.com

 

GrIFK Valmennuspäällikkö/

Träningschef/

Head of Coaching

Arto Tuohisto-Kokko

+358-50-5458972

artuohi@hotmail.com

     

 

GrIFK tyttöjoukkueet ja toimihenkilöt 2018

 

Joukkue

Valmentaja

Puhelin

Joukkueenjohtaja

Puhelin

 

Lag

Tränare

Telefon

Lagledare

Telefon

 

 

     

T05-06

Anders Svennas 

 Anders Svennas                

040-548 2798

 

   Jarkko Ylitalo0400-134 916 
      

T07-08

Niklas Kankaanpää Jiri Nukarinen040-5944045 

 

T09-10     

 

 

Matias Heikkinen

 

 

Anna Mäkelä

 

0503860828

 

T11- 12        Erika Lindholm                       Pipsa Manninen             040-7168444

                                                                 pipsa.manninen.grifkfotboll@outlook.com
  

Harrastejoukkue kts kohta Harrastekerhot          lisäinfoa Pipsa Manninen

 

GrIFK Valmennuspäällikkö: Arto Tuohisto-Kokko, 050-5458972., artuohi@hotmail.com